כללי ביטוי מדוייק מכיל מילה
  מתקדם
   
  ביטוי מדוייק   מכיל מילה
   
  קישורים

                     המותגים שלנו

  שם המותג

  ארץ המותג תיאור  יפן KAWASAKI נחשב לאחד המותגים החשובים ביותר בסל המוצרים הגדול של חברת רום אביבים. קונצרן KAWASAKI ניצב בחזית הטכנולוגיה ביפן. מנועי 2 ו-4 פעימות של KAWASAKI נחשבים לאיכותיים ביותר בעולם.  שבדיה חברת STIGA הוקמה בשבדיה בשנת 1934. החברה היום נחשבת למותג הנבחר ביותר בקבוצת GGP. תחת המותג הזה חברתנו מיבאת טרקטורוני כיסוח, מכסחות דשא, טרקטורוני כיסוח ומגוון גדול של כלי גינון חשמליים ונטענים.   יפן  חברת MARUYAMA הוקמה לפני 120 שנה ביפן. החברה החלה את פעילותה בייצור מרססים וכיום נחשבת למותג המוביל ביפן בתחום זה. אנו מיבאים מגוון גדול של מרססים, משורי שרשרת, מפוחים ועוד.
  ישראל המותג JASPER נחשב למותג הבית של רום אביבים. תחת המותג הזה אנו מייצרים, משווקים ומייצאים מגוון גדול של כלים מוטוריים עם מנוע KAWASAKI וכן מגוון גדול של שמנים, כלי גינון ידניים ומוצרי בטיחות.   קנדה המותג CARLTON (מקבוצת BLOUNT) נחשב לאחד משלושת המותגים המובילים בעולם בייצור של שרשראות ומובילי שרשרת למשורים.   איטליה  חברת ALPINA הוקמה באיטליה לפני יותר מ-50 שנה. תחת מותג זה אנו מייבאים מגוון גדול של חרמשים, משורי שרשרת, מפוחים ומגזמות מוטוריים לתחום הגנן החובב.
   


   גרמניה  חברת MESTO נחשבת לאחת החברות הוותיקות ביותר בגרמניה ובאירופה כולה בייצור של מרססים ידניים. מגוון המוצרים הרחב של MESTO מכסה תחום רחב ביותר של חומרי ריסוס.
   


   יפן  תחת המותג SAMURAI מייצרת חברת KANZAWA היפנים משורי יד כבר יותר ממאה שנים. מגוון המשורים של SAMURAI נחשב למותג הרחב והאיכותי ביותר בעולם של משורי יד.


  ארה"ב חברת DR מתמחה בתכנון וייצור של יישומים מיוחדים כאן מכרסמי ענפים, גרינדרים, מבקעות עצים ועוד.

  איטליה חברת IDEAL מתמחה בייצור של כלים פניאומטיים לתחום החקלאות לרבות מזמרות, מנערות עצי זית ועוד.  איטליה   חברת CASTELGARDEN שייכת לקבוצת GGP - יצרני כלי הגינון מן המובילךים באירופה. בארץ אנו מייביאים מכסחות דשא וטרקטורוני כיסוח מקצועיים.  איטליה חברת METEOR מאיטליה מייצרת מגוון גדול של צילינדרים ובוכנות ברמת איכות גבוהה למנועי 2 פעימות לתחום משורי שרשרת, אופנועים ורכבי שטח.