כללי ביטוי מדוייק מכיל מילה
  מתקדם
   
  ביטוי מדוייק   מכיל מילה
   
  אודותינו

  חדשנות ומגוון החוסכים לך זמן!
  חברת "רום אביבים" נחשבת לאחת החברות המובילות בישראל בתחום היבוא והשיווק של ציוד מקצועי לעבודות שטח וגינון. החברה ביססה את מעמדה בזכות מגוון רחב של מוצרים איכותיים אותם היא מייבאת מיצרנים מובילים בעולם ובזכות הדינמיות שלה המאפשרת איתור מתמיד של מוצרים חדשים שהם העדכניים ביותר בתחום הציוד לעבודות שטח, גינון ותעשייה.
   
  השירות והמקצועיות הטובים בשטח
  יותר ויותר לקוחות מעדיפים לעבוד עם "רום אביבים" הודות לאמינות ולרמת השירות הגבוהה שאין שניה לה בשוק הישראלי. ב"רום אביבים" מאמינים כי ההצלחה של לקוחותינו היא ההצלחה שלנו, לכן אנו מחויבים לספק את השירות המהיר, המקצועי והאיכותי ביותר עבורם, תוך הקפדה על מתן מענה מיידי לכל פנייה וטיפול מהיר בהזמנות. לקוחותינו מביעים בנו אמון ובטחון שנמצא עבורם את המוצרים החדשניים, היעילים והטובים ביותר ושנוודא שיסופקו בזמן. כך יתאפשר להם לפנות את זמנם לטיפול בלקוחותיהם.
   
  השמות הגדולים העובדים בשבילך
  ב"רום אביבים" מכירים ביתרונו של הניסיון, וכשמדובר בציוד לעבודה – חשוב לספק את הטוב ביותר! לכן בחרנו לעבוד עם מיטב יצרנים ידועים ומובילים בעולם, כגון: Maruyama, KawasakiJasper, CarltonStiga ורבים וטובים  אחרים, שאותם אנו מייצגים בארץ באופן בלעדי.
  כך יש באפשרותנו להציע מגוון רחב של כלי גינון, עבודה ובניין (מוטוריים, חשמליים ופניאומטיים), אביזרים מתכלים וחלקי חילוף (המתאימים למספר גדול של כלים המשמשים בעבודות שטח וגינון), מנועים, שמנים לכלי עבודה, מוצרי בטיחות אישיים ואביזרים שונים נוספים העובדים בשבילכם על הצד הטוב ביותר!
   
  כלים חדשניים להצלחה שלך
  ב"רום אביבים" מאמינים כי ללקוחות שלנו מגיע הטוב ביותר, לכן אנו מספקים שירות מקצועי ואישי ללא פשרות לכל אורך הדרך. אנו דואגים להעסיק אנשי מקצוע המיומנים והטובים ביותר בתחומם ודואגים להכשרת כוח אדם שוטפת במטרה לשמור על רף מקצועי גבוה ולהבטיח לכם שירות מסור והקשבה בכל רגע ורגע.
  אתר זה הוקם כדי להציג עבורכם את חזית הטכנולוגיה העולמית בתחום הכלים לגינון, לבניין ולתעשייה. כלים המבטיחים לכם את הפתרונות הטובים ביותר בכל תחום, ועושים לכם וללקוחותיכם חיים קלים הרבה יותר!
   
  אנו מתמידים  להתעדכן במיטב החידושים, להרחיב את תחומי פעילותנו ואת סל מוצרינו ולהביא אליכם את כל המוצרים המעודכנים ביותר בעולם.
   
   
  נשמח לעמוד לרשותכם בכל עת ולהעניק לכם את כל הכלים להצלחה בטוחה.
   
  זה הזמן שלכם  לערוך היכרות מקרוב עם האתר שלנו, להתרשם ממגוון הכלים העצום, להתעדכן בפריטים חדשים ובמבצעים, לצפות במחירון וכמובן לבצע הזמנה באמצעות האתר המאובטח או טלפונית. בכל עת תוכלו לעקוב אחר סטטוס ההזמנה, תעודת המשלוח, היסטוריית הרכישות ועוד.
  זה נוח, פשוט, מהיר בעיקר - עושה לכם את העבודה.
   עובדה!